صفحه نخست / اخبار / حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش در دهمین نمایشگاه بازار سفر کیش

حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش در دهمین نمایشگاه بازار سفر کیش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دهمین نمایشگاه بازار سفر عصر روزسه شنبه ۵ شهریور با حضور مدیرعامل ، معاونان ومدیران سازمان منطقه آزاد کیش، مسئولان محلی و فعالان صنعت گردشگری در مرکز نمایشگاههای بین الملل کیش آغاز به کار کرد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز کیش نیز که در حال حاضر رشته های هتلداری، گردشگری و تشریفات را دارا بوده و نزدیک به ۲۰۰ نفر دانشجو در این رشته ها در حال تحصیل می باشند حضوری پررنگ در این دوره از نمایشگاه دارد.

دراین نمایشگاه ۱۵۰ شرکت از سراسر کشور، در دو بخش هتلداری وگردشگری دستاوردهای خود را در گروه‌های کالایی و خدماتی گردشگری، هتل‌ها و مراکز اقامتی، دهکده‌های توریستی، مراکز تفریحی، خدمات گردشگری الکترونیکی- شرکت‌های خدمات مسافرتی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی، خطوط هوایی، پایانه‌های مسافری، توریسم سلامت، توریسم ورزشی، توریسم زیارتی، اکوتوریسم، بانک‌ها، بیمه‌ها، سازمان‌های سیاحتی و گردشگری، اتحادیه‌ها وانجمن‌ها، آموزشگاه‌های مرتبط و دانشگاه‌ها و نشریات تخصصی به بازدیدکنندگان ارائه می کنند.

 

گفتنی است غرفه دانشگاه با حضور دکتر فلاحتی رییس محترم دانشگاه و دکتر انصاری لاری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و سایر مسئولین افتتاح گردید. این غرفه به همت گروه هتلداری و گردشگری دانشگاه و با حمایت و مشارکت کلیه دانشجویان، در فضایی به وسعت۱۲۰ متر مربع و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره زیبای کیش درحال برگزاریست وتا ۸ شهریور ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *